Waterpark Pafos

ATRAKCJA PRZEZNACZONA DLA KOCHAJĄCYCH ROZRYWKI WODNE, A TAKŻE TYCH KTÓRZY CHCĄ UCIEC PRZED CYPRYJSKIM UPAŁEM I SPĘDZIĆ W TOWARZYSTWIE RODZINY LUB PRZYJACIÓŁ CAŁY DZIEŃ W WODZIE, W CIENIU PIĘKNEJ, TROPIKALNEJ ROŚLINNOŚCI

Park Wodny Limassol powstał w 1999 roku i jest do dziś największym parkiem wodnym na Cyprze. Położony jest na obrzeżach Limassol wśród mandarynkowych pól, a jego całkowita powierzchnia wynosi 100.000 m².

Otwarty jest tylko w sezonie od 1 maja – do końca października.

Transport autobusami zorganizowany jest z wybranego hotelu (godziny odjazdu autokaru w zależności od położenia hotelu)

Na terenie waterparku obowiązuje całkowity zakaz wnoszenia własnych posiłków i napojów !!!

Wszystkie rzeczy wartościowe mogą państwo umieścić w specjalnych sejfach (dodatkowo płatne)

W cenie biletu wstępu – korzystają państwo z łóżek, parasoli, gumowych kółek i wszystkich atrakcji na terenie waterparku

Przez cały czas nad państwa bezpieczeństwem czuwają wyszkoleni licencjonowani ratownicy, którzy też chętnie udzielą informacji i rad.

Transfer z hotelu sezonie wiosennym oraz jesiennym

1-31 MAJA, 1 WRZEŚNIA - 30 PAŹDZIERNIKA

tylko PIĄTKI

Transfer z hotelu w sezonie letnim

1 CZERWCA – 31 SIERPNIA

PIĄTEK

Bilet + Transport z/do hotelu

38 euro - DOROŚLI, 24 euro - DZIECI (3-11 LAT)

Tylko bilet wstępu

30 euro - DOROŚLI, 17 euro - DZIECI (3-11 LAT)

Atrakcje

Na miejscu czeka na Państwa szeroki wybór atrakcji wodnych i towarzyszących restauracji, kawiarni, sklepików z lodami, słodyczami i napojami.

Na ternie parku znajduje się:

- ponad 30 różnych zjeżdżalni (krytych i otwartych) o zróżnicowanym stopniu trudności w zależności od wieku uczestników,

- 3 restauracje,

- 6 snack barów.

Szeroki wybór oferowanych atrakcji sprawi ze każdy z Państwa w zależności od upodobań i oczekiwań znajdzie coś interesującego dla siebie.

Dla spragnionych spokoju i błogiego relaksu mamy 0,5 km trasę wolno płynącej rzeki (slowly river), gdzie w wygodnych kółkach dmuchanych pojedynczo lub parami będziecie mogli dryfować wygrzewając się w słońcu, powoli mijając bujną tropikalną roślinność, znienacka odświeżyć się w grotach i małych wodospadach na trasie.
Gdy już znudzeni wolną rzeką zapragniemy trochę więcej wrażeń możemy skręcić na trasę szybkiej rzeki (fast river), którą popędzimy krętą i stromą trasą kończąc naszą jazdę wpadając znów do wolnej rzeki.

Niewątpliwie jedną z najbardziej uczęszczanych atrakcji jest też specjalny basen, gdzie o każdej pełnej godzinie, ku uciesze wszystkich uczestników, tworzą się gigantyczne prawie metrowe fale.

Dla ochłody można tez popływać w cieniu morskich grot i jaskiń.

Dla maluchów mamy też specjalny wodny placyk z maleńkimi zjeżdżalniami oraz słonikiem który z trąby co jakiś czas oblewa z nienacka wodą dzieci.Jest też wiele zabaw zręcznościowych takich jak wspinanie się po śliskiej powierzchni wulkanu lub przejście nad rzeką po specjalnie podwieszonych mostach z lin.

Dla lubiących współzawodnictwo niewątpliwą atrakcją będzie równoległy zjazd na matach 5-6 osób (można spróbować z przyjaciółmi lub rodziną kto pierwszy wpadnie do basenu).

Dla całych rodzin mamy też family rafting gdzie może zjechać naraz cała rodzina w obracającym się w koło dużym pontonie w którym płynąc stromą i krętą trasą zjeżdżamy do basenu.
A dla lubiących dreszczyk emocji mamy czarne dziury (strome i zakryte tuby oraz kamikaze gdzie spadamy prawie pionowo z dużej wysokości do basenu z wodą).

Zmęczeni zabawą możemy odpocząć na łóżkach plażowych licznie rozłożonych w waterparku w cieniu parasoli lub palm lub odwiedzić jedną z restauracji lub snack barów. Wśród takiego wachlarza atrakcji niewątpliwie każdy znajdzie jakąś atrakcję i wyniesie niezapomniane wrażenia. Możemy tez skorzystać z oferowanych na terenie waterparku punktu masażu, tatoo lub fish spa.

Podczas pobytu w waterparku towarzyszyć też będzie Państwu fotograf, a zrobione przez niego profesjonalne zdjęcia będą umieszczone na specjalnej tablicy – będą je mogli Państwo wykupić przed opuszczeniem waterparku.

Około pół godziny przed zamknięciem usłyszą Państwo informacje o powrotnych transferach do waszych hoteli (informacje o godzinie wyjazdu i powrotu udzielimy Państwu przy wystawianiu rezerwacji).

 

 

Obejrzyj filmy z parku -> KLIKNIJ oraz KLIKNIJ